Бітумні мембрани

Надійна і ефективна гидрозащита об’єкта від опадів і грунтових вод – найважливіший аспект в сфері будівництва. Сучасні вимоги до якості виконання гідроізоляції, нітрохи не менше вимог до якості несучих конструкцій, так як від них практично в рівній мірі залежать терміни експлуатації споруди. Тоді як від вибору гідроізоляційних матеріалів залежать ще й майбутній мікроклімат в приміщенні, а також пов’язані з ремонтом витрати.

Закрити широкий спектр питань, пов’язаний з організацією гідроізоляційних робіт на об’єкті допоможе великий асортимент багатоцільовий рулонної гідроізоляції виробництва корпорації Технониколь.

Рулонний гідроізоляція фундаменту Техноніколь
Рулонний гідроізоляція для фундаменту ефективно вирішить питання з вогкістю, проникненням ґрунтової вологи, або зливових вод. Самоклеїться стане оптимальним рішенням для організації гідроізоляції фундаменту з експлуатованим підвалом, або технічним поверхом. Термін служби матеріалу більше 50 років.

Гідроізоляція підлоги Техноніколь
Самоклеящаяся гідроізоляція для підлоги застосовується для організації гідрозахисту міжповерхових перекриттів. Монтаж матеріалу проводиться на залізобетонне, або дерев’яну основу під стяжку або керамічну плитку. Завдяки наявності унікального захисного верхнього шару Spunbond можливе укладання плитки безпосередньо на полотно. Причому застосування захисної стяжки необов’язково, що дозволяє істотно скоротити часові витрати на монтаж. Відмінною особливістю гідроізоляції для підлоги Техноніколь є можливість укладання матеріалу на горючі основи. Термін служби матеріалу більше 45 років.

Відсічна гідроізоляція Техноніколь
Відсічна гідроізоляція в рулонах застосовується для організації захисту перегородок і стін від вологи. Матеріал відрізняється високими показниками міцності і зберігає гнучкість навіть при негативних температурах. Міцна не гниючого основа дозволяє здійснювати монтаж отсечной гідроізоляції на цементний розчин, або бітумну мастику. Термін служби матеріалу більше 50 років.

Гідроізоляція плоскої покрівлі Техноніколь
Самоклеящаяся гідроізоляція для плоскої покрівлі призначена для організації одношарового покрівельного пирога не експлуатованих дахів невеликих об’єктів, таких як гаражі, альтанки, господарські споруди. Обклеювальна рулонний гідроізоляція з самоклеючі нижнім шаром дозволяє здійснювати монтаж матеріалу, або проводити ремонтні роботи максимально швидко. Поверхня полотна з крупнозернистою сланцевої посипкою забезпечує захист від шкідливої ​​дії ультрафіолетових променів. Термін служби матеріалу більше 20 років.

Переваги рулонної гідроізоляції Техноніколь

  • Широкий асортимент
  • Зручний і простий монтаж
  • Якісні експлуатаційні характеристики
  • Тривалий термін служби

Компанія Дахклуб забезпечить оперативну поставку будівельних матеріалів всій Україні на вигідних умовах. Доставка на об’єкт замовника та спецпропозиції для корпоративного сектора!