Дифузійні мембрани

За якість матеріалів DELTA® ми відповідаємо своєю репутацією – це головний принцип компанії DÖRKEN на протязі вже більше 120 років. Наші переваги:

Ми виробляємо підпокрівельні плівки з 1961 року. Ми першими розробили і почали серійне виробництво армованих плівок з мікроперфорацією, підпокрівельних дифузійних мембран, пароізоляції з шаром, плівок з вбудованими самоклеящимися стрічками, клеять стрічок і багатьох інших продуктів. Ми постійно співпрацюємо з покрівельниками, будівельниками і проектувальниками, що дозволяє нам накопичувати безцінний досвід і виробляти для вас кращі ізоляційні матеріали.

Скористайтеся навігатор для швидкого і правильного підбору плівок в залежності від покрівельного покриття, кута нахилу даху, складності форми і інших параметрів.

Використання ізоляційних матеріалів DELTA® зберігає енергію, знижує ваші витрати на експлуатацію будинку: взимку на опалення і влітку на кондиціонування. Вартість палива та електроенергії в нашій країні постійно зростає і в недалекому майбутньому зрівняється з європейськими цінами. Тому застосування енергозберігаючих матеріалів DELTA® є надійною і вигідною інвестицією для вашої родини на багато десятиліть.

Наші матеріали за умови якісного утеплення створюють комфортні умови і сприятливий мікроклімат на вашій мансарді – тепло взимку, прохолоду влітку і відсутність протягів круглий рік.

Для виробництва підпокрівельних плівок ми використовуємо тільки первинне сировину, якісні пластифікатори, стабілізатори і пігменти від кращих світових постачальників. Це робить наші плівки дуже надійними і надзвичайно довговічними.

Власне виробництво, жорсткий вхідний контроль сировини та багатоступінчастий контроль в ході виробництва і на виході продукції гарантує стабільну високу якість матеріалів DELTA®. Наша марка вже більше 50 років є синонімом якості та надійності в сегменті ізоляційних матеріалів у всьому світі.

DÖRKEN постійно розробляє і виводить на ринок інноваційні продукти, які збільшують надійність ізоляційних систем для дахів, підвалів і стін.

Ми пропонуємо будівельникам, проектувальникам і інвесторам не просто ізоляційні матеріали, а цілу систему, в яку входять також необхідні аксесуари, технічні рішення та якісний сервіс. У такому продукті ви не будете розчаровані!