Утеплення фасадів

Запустивши у виробництво новий базальтовий утеплювач, компанія Техноніколь в черговий раз довела, що продукт власних інноваційних розробок здатний відповідати жорстким міжнародним стандартам якості, при цьому залишаючись доступним для більшості споживачів.

Наименование показателя Ед. изм. Критерий Технофас Технофас Эффект Технофас Оптима
Предел прочности на отрыв слоев (ламинарная прочность) кПа не менее 15 15 15
Горючесть степень НГ НГ НГ
Теплопроводность λ25 Вт/м·С   0,038 0,038 0,038
λ А 0,04 0,04 0,04
λ Б 0,042 0,042 0,041
Прочность на сжатие при 10% деформации кПа не менее 45 45 40
Паропроницаемость Мг/(м·ч·Па) не менее 0,3 0,3 0,3
Влажность по массе % не более 0,5 0,5 0,5
Водопоглощение по объему % не более 1 1 1
Содержание органических веществ % не более 4,5 4,5 4,5
Плотность кг/м3 136-159 125-137 110-130

Минераловатная плита Технофас являє собою утеплювач з кам’яної вати на основі волокон габро-базальтовий групи з додаванням сполучних синтетичних матеріалів. Маючи високі теплозвукоізоляційними показниками, мінеральна вата Технофас Техноніколь знайшла широке застосування, як в промисловому, так і цивільному будівництві, в першу чергу в системах зовнішнього фасадного утеплення.

 

  • Підвищений межа міцності на відрив
  • Підвищена міцність на стиснення (не більше 2%)
  • Знижений коефіцієнт теплопровідності
  • Абсолютна негорючість і високі показники паропроникності
  • Низьке водопоглинання і стійкість до агресивного зовнішнього середовища

Мінвата утеплювач Технофас відрізняється нейтральною реакцією при контакті з металом і бетоном, що робить її оптимальним рішенням при утепленні фасадів з захисно-декоративним шаром штукатурки із застосуванням армуючої сітки з металу, або скловолокна.

Відмінною особливістю базальтового утеплювача Техноніколь Технофас є вкрай довгий термін експлуатації. При виконанні монтажу відповідно до норм і рекомендацій компанії виробника, тільки гарантійний термін служби мінеральної вати становить від п’ятдесяти років. При сприятливих умовах час експлуатації мінераловатних плит може дорівнювати терміну служби самого об’єкта.


Обгрунтована економічність
Найчастіше використання теплоізоляційних матеріалів обумовлено можливістю істотно заощадити ресурси:

  • зовнішня теплоізоляція стін скорочує енерговитрати на опалення до 70% в рік;
  • застосування теплоізоляційних матеріалів на етапі будівництва дозволяє заощадити на матеріалах, зменшивши товщину стін і відповідно витрати на фундамент;
  • терміни будівництва також можуть бути скорочені за рахунок спрощення технологій зведення стін і перекриттів.

Пожежна безпека
Такий утеплювач як кам’яна вата є пожежобезпечним, так як волокна матеріалу здатні витримати температуру до 1000 градусів. А такого параметра пожежа набирає лише через 2 години після початку загоряння. Тому є достатній запас часу або для гасіння вогню, або для евакуації людей.

  • Варто відзначити, що при горінні матеріал не виділяє отруйних газів, отруйних речовин та їдкого диму.

Збереження природи
Утеплення будівель і споруд кам’яної ватою дозволяє не тільки зробити життя людей більш комфортною, але і зберегти природу. Відбувається це завдяки тому, що менше споживання теплової енергії на обігрів викидає в атмосферу меншу кількість продуктів згоряння СО2. Використовуючи якісні матеріали для теплоізоляції, ми піклуємося про своє здоров’я і про здоров’я майбутніх поколінь.